تبلیغات
هواشناسی تخصصی استان البرز"alborz weather" - نفوذ سامانه بارشی پر قدرت و سرد به کشور / البرز بار دیگر بارانی می شود
با سلام خدمت مخاطبان عزیز البرز ودر

خب در ابتدا پوزش می طلبم یه مقدار بروز رسانی دیر شد.خب موجی بارش زا و پاییزی از دیروز از نوار غربی و شمال غرب وارد کشور شد . طی دیروز در برخی استان های غربی و دامنه های البرز و مرکز ، سواحل کاسپین، شمال غرب شاهد بارش باران و وزش باد بودیم.

طی امروز نیز موج نیز به طور ضعیف در مناطق فوق تاثیر گذار خواهد بود اما از فردا با شارش جریانات سرد از شمال کشور علاوه بر کاهش ملموس دما در 1/2 شمالی کشور ، شاهد تشدید بارش ها در این مناطق خواهیم و همچنین گستره بارش های شمال شرق هم تحت پوشش قرار میده.پیک بارش در سواحل غربی خواهد بود.
موج مذکور روز شنبه فقط بروی سواحل خزر و شمال شرق متمرکز خواهد بود و از روز یکشنبه به طور کل از کشور کاسته خواهد شد.

اما پیش بینی وضع هوا در استان البرز طی روز های آتی

خب خداروشکر دیروز عصر به جهت نفوذ سامانه بارشی شاهد بارش شدید و رگباری باران بودیم که باعث تعدیل هوا هم شد.و در مجموع 0/3 میلی متر بارش به ثبت رسید.

طی امروز 16 مهر ، بیشتر شاهد هوایی نیمه ابری تا ابری هتیم که در پاره از نقاص امکان بارش های پراکنده وجود داره و همچنین از امشب کم کم شاهد کاهش نسبی دما هواهیم بود ..

فردا 17 مهر ، شاهد هوایی ابری هستیم که در بعضی ساعات بارش باران رو داریم . دمای هوا طی فردا نسبت به امروز در مجموع کمینه و بیشینه 12 درجه کاهش دما داریم بطوریکه دمای هوا بین 15 الی 20 درجه در نوسانه.

روز شنبه و یکشبنه دمای کمینه بین 12 الی 14 در نوسان خواهد بود.
  • paper | تنهای تنها | سندرم دیسترس تنفسی