تبلیغات
هواشناسی تخصصی استان البرز"alborz weather" - alborz weather تولد یک سالگیت مبارک (هواشناسی تخصصی استان البرز)
تاریخ : دوشنبه 8 اردیبهشت 1393 | 03:30 ب.ظ | نویسنده : milad

با عرض سلام خدمت همراهان همیشگی alborz weather

خب امروز 8 اردیبهشت 93 تولد یکسالی این وبلاگ میباشد.

در ابتدا روز 8 اردیبهشت 92 چند مطلب رو در وبلاگ گذاشتم و اصلا جنبه هواشناسی نداشت فقط در مورد ابرها ، اشکال برف ،.....اطلاعاتی گذاشتم ...

ولی در روز 9 آذر 92 قرار بود سامانه بارشی بیاد و نیمه شمالی رو برفی کند و من هم با دو هدف این وبلاگ را بروز رسانی کردم:1) آرشیوی برای خودم باشه برای آینده که بدانم فلان روز و فلان ماه 92 هوا چجور بوده 2)بر خودم لازم دیدم که یک مرکز و پایگاه برای همشهری های عزیز راه بی اندازم که از آب و هوای شهرشون مطلع باشند.

 

در اصل روز آغاز به کار وبلاگ 9 آذر بود ولی چون اردیبهشت ثبت شده بود بنابراین ما مبدا کار رو همون 8 اردیبهشت میگیریم...

 

در ابتدا آمار وبلاگم بسیار کم بود روز 10 تا بود تا این که شما عزیزان  از سرچ در موتور جستو گر یا لینک ولاگ های دیگر وبلاگم رو پیدا کردید و در روز های بارش خصوصا اوایل فروردین و اواسط بهمن آمار بازدید به مرز 400 می رسید و الان هم روزی 150 تا اینهاست.ولی مطمئن باشید این آمار در آینده ای نزدیک رقم نا چیزی است.

 

من خودم را فعلا هواشناس نمیدونم ولی کار با  نقشه های هواشناسی را تا حدودزیادی بلدم و اگر به آرشیو وبلاگ از آذر 92 تا الان سر بزنید میبینید که در حدود 90 درصد از پیش بینی هام درست در اومده و حتی مواقعی هم شده که سایت های هواشناسی متعددی پیش بینی نا درستی داشتن ولی من سعی کردم همه ی عوامل رو در نظر میگیریم و یه پیش بینی صحیح در خدمت شما مخاطبان قرار دهم.

 

از همان ابتدا هم خیلی دوشت داشتم و دارم که رابطه صمیمی با مخاطبان داشته باشم و اگر دوستی نظر می گزاره با دقت می خونم و پاسخی درست و کامل میدهم و حتی شده کامنتی را 1 صفحه پاسخ دادم و از دوستانی که نظر میزارند خیلی متشکرم زیرا من رو در ادامه کارم مصمم تر میکنند و با انگیزه تر میکنند.

و مطمئن باشید که این وبلاگ همچنان به کار خودش سخت ادامه خواهد داد البته در ادامه بهار و تابستان چون روز های بارشی کم میشه در نتیجه وبلاگ بیشتر به آموزش هواشناسی و تحقیقات هواشناسی می پردازد و اگر قرار باشه بارشی اتفاق بی افتد شما اولین کسانی هستید که مطلع میشوید ..ولی به طور معمول وبلاگ هر 5 روز بروز میشه...

انشالله پاییز و زمستان 93 وبلاگ پر از اخبار برفی و بارانی شه..

و در آخر از مخاطبان خوب این وبلاگ میخواهم که نظراتشونو در اختیارم قرار دهند تا وبلاگ پیشرفت بیشتر داشته باشه...

موفق باشید

 

   • paper | تنهای تنها | سندرم دیسترس تنفسی